Home Straipsniai Straipsniai Must-have ‘biker’ šortai

Must-have ‘biker’ šortai

Šiltųjų orų top’as – kontraversiškieji ‘dviratininko’ šortai. Iš pradžių, visos galvojome, jog tai yra sportinė apranga ir tikrai ne tokia, kurią galima priderinti prie kiekvienos dienos įvaizdžio. O ką manome dabar?

Daugumos nuomonės formuotojų socialiniuose tinkluose galima rasti įvairiausių šių šortų derinimo pavyzdžių. Dabar jau tapo aišku, kad jiems priderinti tinka praktiškai viskas – reikia tik vaizduotės ir stiliaus pojūčio. Pateikiame keletą variantų toms, kurios nesugalvoja kaip, bet nori įtraukti į savo spintą ‘biker’ šortus.

KLASIKINIS PUOŠNUS VARIANTAS

Taip! Šiuos šortus galima derinti ir su klasikos įvaizdžiu – švarku. Smailėjantys aukštakulniai (arba netgi kedai), trumpesnė palaidinė, klasikinis švarkas ir tu jau pasiruošusi į vakarėlį!

MĖGSTANČIOMS ‘TVARKINGĄ’ ĮVAIZDĮ

Dviratininko šortai puikiai atrodo ir prie marškinių: baltų, labiau oficialių, ar laisvesnio stiliaus. Tobulas vasariškas įvaizdis, kurį panaudosi ir rudens pradžioje.

LAISVALAIKIO DERINYS

Na, ir pats lengviausias, bet, manau, visų labiausiai mėgstamas – laisvalaikio derinys. Kadangi šie šortai pirmiausia buvo išrasti kaip sportinė apranga, tad prie patogios aprangos juos ir yra lengviausia derinti. Oversize džemperis ar palaidinė (palaidinę galima apjuosti ir diržu, taip įvaizdžiui suteikiant daugiau stilingumo), mėgstami masyvūs kedai ir saulės akiniai – viskas ko reikia patogiam, bet madingam laisvalaikiui.

Stilinguosius ‘biker’ šortus kartu su laisvo stiliaus oversize palaidine įsigyk pas mus (parduodama kaip komplektas)!

Panašūs straipsniai